Jak dbać o biżuterię

Z JAKICH MATERIAŁÓW WYKONUJEMY NASZĄ BIŻUTERIĘ?

SREBRO

Nasza biżuteria wykonana jest ze srebra próby 925 i pozłacana 24 karatowym złotem. Musisz mieć świadomość, że chociaż złocimy nasze wyroby dosyć grubą warstwą złota (ponad 2,5 mikrona), to naturalną rzeczą jest, że pozłota, przy intensywnym lub niewłaściwym użytkowaniu, może zacząć się ścierać. Jeżeli zastosujesz się do Naszych zasad prawidłowej pielęgnacji oraz użytkowania, biżuteria będzie cieszyła oko swoim blaskiem przez długi czas. Pamiętaj, że Nasza biżuteria jest wykańczana ręcznie, stąd niektóre modele, w niewielkim stopniu, mogą różnić się od siebie.


ZASADY UŻYTKOWANIA ORAZ PIELĘGNACJI


UNIKAJ KONTAKTU BIŻUTERII Z PERFUMAMI I INNYMI KOSMETYKAMI

Bezpośrednie spryskiwanie biżuterii perfumami lub np. smarowanie dłoni kremem przed założeniem pierścionka, mogą doprowadzić do przebarwień i zmatowień jej powierzchni.

PRZECHOWUJ WŁAŚCIWIE

Biżuterię należy przechowywać w załączonym do niej opakowaniu, w ciepłym i suchym miejscu.

UNIKAJ KONTAKTU Z WODĄ

Składniki zawarte w wodzie z kranu, basenie czy morzu mogą prowadzić do przebarwień i utraty połysku.

OBCHODŹ SIĘ Z NIĄ DELIKATNIE

Nieumiejętne czyszczenie czy zbyt mocne tarcie, zwłaszcza pozłacanej biżuterii, może doprowadzić do porysowania oraz przetarcia jej powierzchni.

DO CZYSZCZENIA UŻYWAJ TYLKO PROFESJONALNYCH ŚRODKÓW

Na rynku można znaleźć różne środki do czyszczenia biżuterii. Do codziennego użytku najlepiej sprawdzają się specjalistyczne chusteczki do czyszczenia srebra i złota, które można zakupić u każdego jubilera lub w specjalistycznych sklepach.

Na życzenie możemy wykonać każdy model z 14 karatowego złota lub ze srebra próby 925 bez pozłoty. Służymy także pomocą w profesjonalnym czyszczeniu i odświeżaniu zakupionej u Nas biżuterii, wystarczy, że do Nas napiszesz:

wasserman.jewellery@gmail.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl